Warszawikia
Advertisement

Cześć, jestem Kuba, jestem studentem (niedługo absolwentem) gospodarki przestrzennej, a z zamiłowania zajmuję się nazewnictwem miejskim, historią prawobrzeżnej (przede wszystkim Białołęka) i "obrzeżnej" Warszawy oraz transportem, a nade wszystko lubię badać historię ulic i osiedli Warszawy. Tymi tematami zajmuję się przede wszystkim na Warszawikii, ponadto staram się uzupełniać ją o zdjęcia, grafiki i wszelkiego rodzaju mapki.

Od urodzenia jestem związany z prawobrzeżną częścią miasta. Urodziłem się w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym i mieszkałem początkowo w Falenicy, później zmieniłem miejsce zamieszkania na Gocław, a obecnie zamieszkuję Nowodwory.

Konto na Warszawikii założyłem w roku 2010, ale dopiero na początku 2013 roku ogarnęła mnie varsavianistyczna gorączka i wtedy też wziąłem się za porządne edytowanie. Od listopada 2013 roku posiadam uprawnienia administratora, więc jeżeli mogę jakoś pomóc (zarówno jeśli potrzebujesz jakichś informacji nt. Warszawikii lub po prostu chcesz skontaktować się ze mną), zapraszam do kontaktu przez stronę dyskusji lub przez maila: yacoobpl <małpa> gmail <kropka> com.

W latach 2017-2020 miałem przerwę, ale przy okazji epidemii koronawirusa wróciłem na stare śmieci ;)

Advertisement