Warszawikia
Advertisement
Wieża ciśnień:
Wiki.png Ten użytkownik jest administratorem Warszawikii i (w razie potrzeby) niesie pomoc bądź (w razie konieczności) po prostu banuje.

Wikimedia Polska Conference Warszawa 2010 PMM657a 2.JPG

Nieaktywny użytkownik

Mikiapole3 (w rzeczywistości Mikołaj Węgier), urodziłem się 22 grudnia 1987 roku w szpitalu na Szaserów, ale dziś mieszkam na Muranowie. Warszawiak z urodzenia i z zamiłowania. Należę do administratorów Warszawikii, możesz liczyć na moją pomoc, szczególnie w sprawach warszawskich, gdyż jestem tutaj przewodnikiem miejskim.

Kontaktowy adres e-mail: mikwegpol@interia.pl albo mikolaj.wegier@gmail.com

Strony, które zrobiłem po 28 maja 2011: Górce, Jan Zygmunt Deybel, Kamienica przy Ciepłej 3, Kamienica przy Traktorzystki 9, Kapliczka na Augustowie, Kościół św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny na Kole, Pomnik Józefa Poniatowskiego, Pomnik Pana Gumy, Potok, Rondo Wojnara, Skwer Antoniego Żurowskiego, Ulica 11 Listopada, Ulica Bielskiego, Ulica Bocheńska, Ulica Ciepła, Ulica Deotymy, Ulica Jaśminowa na Mokotowie, Ulica Konopacka, Ulica Letnia na Pradze Północ, Ulica Matki Teresy z Kalkuty, Ulica Pereca, Ulica Potoki, Ulica Stalowa, Ulica Śliska w Śródmieściu i na Woli, Ulica Traktorzystki, Ulica Ulrychowska, Ulica Zawiszy

Strony, które ulepszyłem po 28 maja 2011: Zajezdnia autobusowa Stalowa

Duże zmiany, które wprowadziłem po 28 maja 2011:


Wykonane zamierzenia


Liczba moich edycji na Warszawikii: [[Specjalna:Editcount/Mikiapole3|Specjalna:Editcount/Mikiapole3]]

Advertisement