Warszawikia

CZYTAJ WIĘCEJ

Warszawikia
Advertisement
Strony przydatne w kooperacji


Witamy na Zapleczu!

W tym miejscu można prowadzić dyskusje na tematy związane z Warszawikią i jej rozwojem. Zachęcamy do przedstawiania własnych pomysłów, sugestii, zadawania pytań.

Archiwa: Archiwum 1Archiwum 2Archiwum 3Archiwum 4

Komunikat oficjalny[]

Drodzy użytkownicy,
w nawiązaniu do próśb społeczności Warszawikii o pomoc w walce z wandalizmami - podjąłem decyzję o zablokowaniu możliwości edytowania strony przez osoby niezalogowane.

Niech dostęp do Warszawikii będzie dostępem ekskluzywnym, a treści na niej - unikatowe i (w ramach możliwości użytkowników) aktualizowane! Jesteśmy największą Wikią o Warszawie, dziennie odwiedzają nas tysiące osób i każdy z nas dołożył do tego większą czy mniejszą cegiełkę - niezależnie od czasu spędzonego tutaj, dziękuję za Wasze edycje.

Wierzę, że w/w zostanie przez Was przyjęta z optymizmem! Pozdrawiam mocno, BartekBD (dyskusja) 16:45, mar 28, 2020 (UTC)

Ja ze swojej strony chciałbym podziękować administratorowi (BartekBD) za podjęcie tego działania. Myślę, że powinno to rozwiązać problem. Wegrow (dyskusja) 17:28, mar 28, 2020 (UTC)
Również dziękuję za to, że zostało to wprowadzone. Kubar906 (Moja dyskusja tutaj! / My Talk here! / Мое обсуждение здесь!) 20:59, mar 28, 2020 (UTC)

Odblokowanie możliwości edycji dla edytorów niezalogowanych[]

Drodzy edytorzy,
W związku z niskim (praktycznie zerowym) wandalizmem na wiki i aktywnym administratorem, wprowadzam możliwość edycji dla edytorów niezalogowanych. Pozdrawiam, Adam Klocusky (dyskusja) 10:16, 10 lis 2021 (UTC)

Advertisement